Modernikatiline.lt
Profesionalūs šildymo sprendimai namams

Apie mus

UAB "Artrasas" tai privati įmonė siekianti pakeisti energijos šaltinius, kurie yra žalingi aplinkos apsaugai tuo tarpu aptarnauti žmoniją pastovios ir ekonomiškos energijos tiekimu. Įmonė buvo įkurta 2008 metais Kaune, Lietuvoje. Šiandieną mes atstovaujame tokius brendus kaip "Saulės broliai.Lt", "santechnikosparduotuve.lt", "Eraslan", "ESKA GEO+", "Metalbet", "Junker", "Cooper & Hunter" ir kitus susijusius su šiluma ar atsinaujinančia energija. Taip pat siūlome Lietuvoje surinktas saulės sistemas SS pritaikytas gyvenamosios, komercinės ir pramoninės paskirties pastatams visoje Europoje. Taip pat atstovaują žinomų gamintojų prekės ženklus tokius kaip "Fakro", "Tisun" "Eraslan" "Junkers" "Solarfokus" ir kitus.

Įmonė savo veikloje skiria ypatingą dėmesį profesionalių, turinčių patirtį Europos rinkoje partnerių pasirinkimui, kurie gali toliau stiprinti "saulesbroliai.lt" reputaciją dėl kokybiškų produktų, techninio įvertinimo ir stipraus klientų aptarnavimo.

Modernikatilinė.LT  produktai ir paslaugos yra apibūdinami pagal sertifikuotus Vokiečių kokybės standartus, bei pastovų patikimumą ir darbų atlikimą. šildymo sistemos yra pritaikytos pagal individualius pageidavimus nuo kieto kuro katilų  iki aukščiausios kokybės kombinuotų "smarthause" sistemų.

UAB"Artrasas"  plėtra ir technologijų ekspertai nuolat juda pirmyn tobulinant veiksmingą individualių komponentų kombinaciją , siekdami sukurti aukšto pajėgumo ir efektyvumo šildymo sistemas, bei saulės energijos sistemas nacionalinėje ir tarptautinėje rinkoje.