Modernikatiline.lt
Profesionalūs šildymo sprendimai namams

Oras/Vanduo arba ORAS/ORAS 

Tai greičiausiai  plintantis šildymo būdas Lietuvoje. Dėka gerėjančio našumo sugebėjimo dirbti prie -30 C lauko temperatūros lengvo montavimo ir dėl nedidelės kainos  kiekvienais metais jų sumontuojama dvigubai daugiau nei metais anksčiau. 

Bet dažnai daromos standartinės klaidos kurios šiek tiek nuvilia žmonės, dažniausia klaida per mažas galingumas šildomam plotui, kadangi oras/vanduo šilumos siurbliai prie -20 prarandą 60% savo šildymo galios , o visi prekybininkai rodo standartinė galią prie +7 C. 

Elektros sąnaudos yra didesnės nei geoterminio šildymo vidutiniškai 20% lyginant su geoterminiu šilumos siurbliu, bet sutinku tai labai geras pasirinkimas norintiems greitai ir neardant savo kiemo turėti modernų šildymą. pateiksiu kelis populiariausius šilumos siurblių Oras vanduo katilinių komplektus. 

"Daikin Altherma 10,2 Kw SPLIT+"  Tai 2016 metų populiariausias katilinės modelis, jį sudaro vidinis bei išorinis blokas, kambario valdiklis bei 250l vandens šildytuvas gali apšildyti namą iki 160m2 naujos statybos. Dėka ištobulinto valdymo specialaus kompresoriaus, bei ilgalaikės darbo patirties leidžia sumontuoti greitai bei patikimai, klientui labai patogus valdymo pultas su temperatūros davikliu. Altherma serijos siurbliai sukurti šiauriniam regionui todėl jis sugeba išgauti šilumą ir esant -25 C šalčio, ir visi modeliai turi pagalbinius kaitinimo elementus kurie užtikriną stabilų darbą ir prie -30 C.

Pilnas katilinės   komplektas su garantiniu paleidimu prasideda nuo 5800 EUR

"Cooper & Hunter ICY inverter II" tai antros kartos šilumos siurblys su dviejų pakopų kompresoriumi  kurie vieninteliai gali dirbti iki -30C. Jie labai puikia tinką sodyboms, laikiniems pastatams ar net pramonei, visi nauji modeliai turi WI FI siųstuvus kas palengviną Jų valdymą per atstumą. Dėka greito sumontavimo ir paprasto aptarnavimo jie labai sparčiai plintą. 

Jei reikia apšildyti nedidelį plotą pvz. 50 m2   patalpą ar namuką Jums užteks tik 1200 EUR su montavimo darbais.