Modernikatiline.lt
Profesionalūs šildymo sprendimai namams

Geoterminė katilinė

Geoterminiai šilumos siurbliai tai pats efektyviausias, bei ekologiškiausias šildymo būdas leidžiantis Jums pasiekti A+, A++ klasę .

Geoterminės katilinės turi labai daug mitų dėl to kad jos neefektyvios ar labai brangios, bet kaip minėjau tai yra tik mitai. Neefektyvus šildymas būna kai blogai parinktą sistema neatitinka lauko kontūras su šilumos siurbliu, arba šilumos siurblys neparinktas teisingai  pagal namo šilumos poreikius. 

Mes siūlome kelis pagrindinius šildymo komplektus, bet taip pat galime parinkti ir aukščiausio lygio šilumos siurblius svarbiems klientams. 

"ESKA GEO+" tai populiariausias mūsų geoterminio  šildymo komplektas,  kurio pilnas įrengimas 4,3 kw su lauko kontūru, su 250l vandens šildytuvu , bei visais montavimo darbais bei garantiniu paleidimu,  namui iki 120 m2 kaina nuo 6500 EUR (Su PVM)  Garantija iki 5 metų.*

Galimi katilinių galingumai :

4,3 KW,  6,2 Kw,  9 Kw

* Pasirinkus su WEB priežiūros moduliu šilumos siurbliui ESKA GEO suteikiama 5 metų garantija. 

"Daikin Altherma"  tai Aukščiausios kokybės inverterinis šilumos siurblys su įmontuotu vandens šildytuvu. Dėka viskas viename modeliu taupoma darbo sąnaudos bei viena namuose. Dėka naujausių inverter technologijų šitas katilas gali būti montuojamas nuo 100m2  iki 300 m2 dėl to kad prisitaiko prie namo poreikių ir dirbą optimaliu rėžimu. Tokio aukšto lygio katilinės su montavimu ir lauko kontūru prasideda nuo 7000 EUR. 

"Nibe"  Tai nr. 1 rinkoje jau daug metų, tokias katilines renkasi žmonės kurie nežino kas yra kompromisas, jiems reikia geriausio šilumos siurblio aptarnavimo ir šilumos.  labai plati gama modelių, galimą rinktis tiek paprastus pastatomus atskirai modelius tiek "šaldytuvo" tipo viskas viename. 

Katilinių kainos su pilnu įrengimu prasideda nuo 8000 EUR. 


Dėl teisingo pasirinkimo registruokitės nemokamai konsultacijai Tel.: 8 635 77677.